Sesja zdjęciowa w magnoliach

Sesja zdjęciowa w magnoliach 

Dzisiaj chcę podzielić się z wami pierwszą częścią rodzinnej sesji zdjęciowej. Będziecie zaskoczeni bo to nie dwie siostry, a matka i córka :) Jeszcze opowiem wam o tym, gdzie zwykle w Warszawie robię sesję zdjęciowe.

Ale zacznę od tego, że w tym roku nagle przypomniałam sobie o bardzo pięknym, i bardzo ciekawym miejscu, jest to "Ogród Botaniczny" w Powsinie. W ubiegłym roku miałam duże studio fotograficzne i przegapiłam cały sezon kwitnących drzew (w tym roku obiecuję dogonić stracony czas i mieć więcej sesji zdjęciowych z magnolie, bzy, kwitnienia jabłoni i wiśni)  :) Warszawa jest bardzo bogatym miastem na piękne parki i moja dusza fotografa jest z pewnością szczęśliwa!

 

Często fotografuję w Łazienkach Królewskich, w Parku Wilanowskim, na Starym Mieście w Warszawie, na zalewie Zegrzyńskim - to są bardzo popularne miejsce dla sesji zdjęciowych. Stare drzewa, pod którymi może usiąść rodzina i zrobić wspaniały portret .. Wiewiórka - czy to nie idealnie?)) Czy widzieliście wyraz twarzy swojego dziecka, kiedy karmi wiewiórek ??) Jestem pewna, że chcecie zapamiętać ten moment na zawsze, i ja wiem, jak to zrobić ;)
W parku Wilanowskim jest łódka z wiosłami.. co może być bardziej romantyczne do sesji zdjęciowej, jeśli nie pływać łódką w promieniach zachodzącego słońca)) (i takie zdjęcie ja też mam :)) Stare miasto Warszawy - moje ulubione miejsce dla sesji zdjęciowych dla turystów lub par .. wąskie przytulne uliczki, światło, zapach kawy, gofry tworzą niesamowitą atmosferę, którą chcemy zapamiętać na długie lata .. na zalewie Zegrzyńskim możemy karmić łabędzie, możemy zrobić zdjęcię w stylu "morskim" na tle małych łodzi i jacht ..
Jeśli powiesz , że wszystkie te miejsca są bardzo standartowe, to , zaproponuję Ci inne opcje, ale niech to pozostanie naszą tajemnicą :)

 

I na koniec chcę powiedzieć, że historie w zdjęciach są niesamowite, ale w przyszłości chcę dodać filmowanie do mojego pakietu usług ..  kiedy jest możliwość uchwycić najlepsze momenty nie tylko w fotografii, a także w formie małego filmu o swojej rodzinie, to dlaczego to nie zrobić, prawda?)


Cóż, to wszystko, przyjaciele! Dziękuję wam za uwagę i dziękuję wam serdecznie że jesteście ze mną.

Można skontaktować się ze mną chertkovaiana@gmail.com lub telefonicznie - 667 377 423 ;)