Jak zapisać się na sesję

 

  • Jeśli po raz pierwszy jesteście na mojej stronie, polecam obejrzeć interesującą Państwa część mojego portfolio tutaj albo odwiedzić moje profile Facebook и Instagram 

    przekonać się, że Państwu podoba się mój styl fotografowania oraz obróbki zdjęć :)

 

 

  • Po obejrzeniu moich prac zastanówcie się nad tym, jaki pomysł podoba się Wam najbardziej. Oczywiście podpowiem Państwu jak przygotować się do sesji, ale będzie mi łatwiej jeśli na początku usłyszę Państwa oczekiwania.

 

  • Jeśli wszystko Państwo rozważyliście i zdecydowaliście, że jestem Waszym fotografem, proszę wypełnić wniosek, i wtedy wspólnie wybierzemy termin oraz miejsce sesji zdjęciowej. W wiadomości do mnie postarajcie się przekazać jak najwięcej informacji: typ sesji, wiek dzieci lub termin porodu, preferowane daty oraz wszystkie Państwa życzenia. Nie będziemy robić sztucznie ustawionych zdjęć przy ścianie, postaramy się stworzyć małą bajkę o Waszej  rodzinie, która następnie być może okaże się na stronach prawdziwej książki. :) Będę wdzięczna za opis typowego dnia Państwa rodziny lub waszych ulubionych zajęć (rolki, konie, spacer nad wodą – cokolwiek). I my razem stworzymy JĄ – waszą własną bajkę :)

  • Po tym, jak my zdecydujemy, gdzie i kiedy będziemy tworzyć - poproszę wpłacić zaliczkę i podać dane do umowy.