Oferta dla firm odzieżowych

Świat pędzi do przodu i tak samo dzieje się z modą. Kiedyś inspiracji modowych szukaliśmy w telewizji, podglądając kreacje celebrytek. W tym momencie główne źródło inspiracji modowej stanowi Instagram! To z tamtąd czerpiemy pomysły na stylowe i kreatywne outfity.

Jakim cudem? Widzimy piękne zdjęcie, w świetnym otoczeniu, myślimy sobie WOW, a za chwile zauważamy... ooo jakie kozackie buty! Ale świetny płaszcz... to dzięki tej stylizacji i odpowiedniej lokalizacji sesji zdjęciowej, to zdjęcie robi furorę! A jak coś robi na nas wrażenie, to chcemy to mieć :)


Instagram staje się głównym narzędziem handlu, co powoduje, że sprzedawcy muszą coraz bardziej się rozwijać i tworzyć dobre contenty, by przyciągnąć potencjalnych klientów. To Instagram jest teraz najważniejszą platformą, na której ubrania można zobaczyć, zainspirować się i kupić! A co więcej... jeśli jesteśmy zadowoleni z zakupu, wstawiamy zdjęcie na story, bądź własny profil i polecamy dalej.
 

I jeśli Ty to czytasz, to znaczy, że temat Cię interesuje...

Jeśli chodzi o mnie to bardzo lubię stylowe ubrania, lubię je fotografować, ale także lubię pojawiać się z drugiej strony obiektywu..


Oferta, którą czytasz skierowana jest do przedstawicieli branży modowej. Ja i moja ekipa jesteśmy w stanie zrobić mega zdjęcia Twojej marki na Instagrama.

To co mogę zaproponować to nie tylko profesjonalna sesja zdjęciowa produktów, ale także znalezienie odpowiedniej modelki, która zapozuje w Waszych produktach, wizażystki i fryzjerki, które przygotują modelkę do zdjęć oraz dogodnej lokalizacji do wykonania sesji.

Zrealizowane przez nas sesje

Serdecznie zapraszam do kontaktu:

chertkovaiana@gmail.com