SUKIENKI DO SESJI

 

Moi drodzy! Mam dla Was cudowną wiadomość. Problem z wyborem ubrań dla sesji zdjęciowej rozwiązany!

Zauważyłam, że bardzo często moim Klientom trudno jest dobrać ubrania na  sesję.

Trafnie dobrana odzież będzie miała wpływ na całokształt zdjęcia i na jego późniejszy odbiór. Im lepiej to zaplanujesz, tym bardziej harmonijna będzie fotografia świetnie prezentująca się we wnętrzu waszego domu przez długie lata. Kolor przewodni sesji nada spójnej kolorystyki i odczucie więzi i jedności rodziny.

 

Kupować nowe ubrania nie zawsze się opłaca, możliwe że nigdy więcej je nie założysz. Przez ten problem wiele osób rezygnuje z pomysłu sesji rodzinnej. Za kilka lat będziemy żałować, że nie utrwaliliśmy tych chwil, nie zebraliśmy się w parku i nie zrobiliśmy sesji dla całej rodziny - bo wspólne zdjęcia rodzinne są rzadkie !

 

Dlatego przedstawiam Wam odzież która przypadnie każdemu do gustu ! Mam ubrania dla mamy i córki, zostaje tylko znaleźć dla taty biały t-shirt, a to chyba nie jest wielki problem))

Więc jeśli chcesz poczuć się księżniczką we własnej bajce, polecam do wyboru dwa komplety różowych sukienek. Rozmiarowo regulowane są wstążkami na plecach. Jeżeli marzysz o sesji w plenerze idealne będą  rozkloszowane sukienki na ramiączkach w kolorze delikatnej żółci. Pasują do szpilek i do trampek.